Denná + nočná starostlivosť proti vráskam Set Targeted Action Multi-Intensive Day & Night, 30 + 30 ml

381,10 €
52,90 €

Vypredané

Denný: Tento jedinečný krém vďaka spojeniu aktívnych prírodných látok prináša účinnú pomoc pri eliminácii všetkých druhov vrások a dodáva tvári jas a pevnosť. Patentovaný prírodný aktívny prvok NB770-C v spojení s kyselinou hyalurónovou prináša okamžité vypnutie a vyhladenie tváre a dlhodobo hydratuje pokožku. Hydrolyzovaná sójová múka s dvojitým spevňujúcim účinkom stimuluje syntézu spevňujúcich glykoproteínov a chráni tak elasticitu vlákien pred poškodením. Jemné aj hlbšie vrásky sú viditeľne vyhladené a kontúra tváre je pevnejšia. Vitamin E má vysoké antioxidačné účinky, detoxikuje Langerhansove bunky a aktívne bojuje proti voľným radikálom. Už po nanesení opravuje univerzálny denný prostriedok proti vráskam známky starnutia, aktivuje tvorbu kolagénu a zvyšuje obranyschopnosť epidermy. Opatrenia na použitie: Nenanášajte na okolie očí a horné viečka.

Nočný: Tento jedinečný krém pôsobí aktívne najmä na unavenej, ochabnutej a zaťaženej pokožke. Riešenie proti starnutiu "New Age" s jedinečným zložením proti starnutiu navracia pokožke mladý vzhľad a pevnosť. Kombinácia prírodného patentovaného aktívneho prvku NB770-C v spojení s kyselinou hyalurónovou stimuluje syntézu kolagénových vlákien a celkovo zlepšuje stav pokožky a hydratuje ju. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam vitamín E vyhľadáva a blokuje nežiaduce účinky enzýmov zodpovedných za poškodenie buniek pokožky vplyvom stresu, fajčenia, nečistôt a nedostatku spánku. Hydrolyzovaná sójová múka výrazne stimuluje elasticitu vlákien a spevňuje molekulárnu stavbu pokožky. Nočný prípravok proti vráskam urýchľuje obnovu buniek a zaistí pocit pohody, rozjasňuje a posilňuje pokožku. Už od prvého použitia sa viditeľne obnovuje kontúra tváre a tlmia sa známky starnutia. Opatrenia na použitie: Nenanášajte na okolie očí a horné viečka.

Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: SMCA
Určenie: Unisex

Náš kód: 1198347

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


116 výdejních miest

Zobraziť viac

Vrátenie na naše náklady

Pri vrátení tovaru do 14 dní

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup