Denné a nočné spevňujúce sérum Anti Aging Day & Night Serum, SAIN, 30 ml

199,80 €
29,90 €

Vypredané

Toto výnimočné sérum prináša vašej pokožke kompletnú starostlivosť v boji proti starnutiu: Prípravok pre ochranu epidermy znateľne bojuje proti stresu pokožky a jeho nežiaducim vplyvom.
Vďaka silnému prepojeniu dvoch prírodných aktívnych princípov NB770-C a kyseliny hyalurónovej bojuje Denné a nočné sérum proti starnutiu účinne proti vráskam, stimuluje a chráni pevnosť pokožky, tvaruje tvár a zaručuje prežiarený vzhľad.
Kyselina hyalurónová, prírodný súčasť pokožky, hrá zásadnú úlohu pri hydratácii a zabezpečovaní pružnosti pokožky. Dokáže zadržať množstvo vody vyššie ako tisícnásobok svojej hmotnosti, čím posilňuje účinok proti starnutiu.
Váš epiderm získa novú rovnováhu a vrásky sú trvalo vyhladené.

Používa sa každé ráno alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku (tvár a krk), samotný alebo pred nanesením "Univerzálneho denného prostriedku proti vráskam" alebo "Nočného prípravku proti vráskam".

 
Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: SAJN
Určenie: Unisex

Náš kód: 1128908

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


170 výdejních miest

Zobraziť viac

Vrátenie zadarmo

do 14 dní na predajniach Mall

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup