Luxyor

Sada starostlivosti o pleť Intense Concentrated Lifting Face Serums, Hyaluronic Acid & Anti Eyelids Sagging Day & Night, Ságy, 30 ml + 15 ml

Naša cena

€ 51.90

Pôvodná cena

€ 359.20
Vypredané

Denné a nočné spevňujúce sérum Anti Aging Day & Night Serum - Toto výnimočné sérum prináša vašej pokožke kompletnú starostlivosť v boji proti starnutiu: Prípravok pre ochranu epidermy znateľne bojuje proti stresu pokožky a jeho nežiaducim vplyvom.
Vďaka silnému prepojeniu dvoch prírodných aktívnych princípov NB770-C a kyseliny hyalurónovej bojuje Denné a nočné sérum proti starnutiu účinne proti vráskam, stimuluje a chráni pevnosť pokožky, tvaruje tvár a zaručuje prežiarený vzhľad.
Kyselina hyalurónová, prírodný súčasť pokožky, hrá zásadnú úlohu pri hydratácii a zabezpečovaní pružnosti pokožky. Dokáže zadržať množstvo vody vyššie ako tisícnásobok svojej hmotnosti, čím posilňuje účinok proti starnutiu.
Váš epiderm získa novú rovnováhu a vrásky sú trvalo vyhladené.

Používa sa každé ráno alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku (tvár a krk), samotný alebo pred nanesením "Univerzálneho denného prostriedku proti vráskam" alebo "Nočného prípravku proti vráskam".

Denné a nočné sérum Intense Global Lifting Eyes Day & Night Care - denný a nočný sérum Global Lift na oči vďaka silnej koncentrácii aktívnych súčasťou odstraňuje hlboké vrásky okolo očí a zásadným spôsobom bojuje proti poklesu viečok.
Toto sérum využíva dvojitý účinok koncentrovaných aktívnych látok: patentovaný aktívny princíp boja proti starnutiu NB770-C viditeľne obmedzuje pokles viečok a stimuluje syntézu kolagénových vlákien. Betaine bojuje proti starnutiu a zvyšuje bunkovú obnovu. Hydrolyzovaná sójová múka chráni elasticitu vlákien, udržiava pružnosť kolagénových vlákien a trvalo zlepšuje pevnosť pokožky.
Už od prvej aplikácie toto jedinečné sérum znateľne znižuje výskyt kruhov pod očami a najrôznejších vrások.

Aplikuje sa ráno a / alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku. Naneste malé množstvo okolo očí a na horné viečko a ľahkými poklopkávaním končekmi prstov stimulujte mikrocirkuláciu.
Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: SAGY
Určenia: Unisex
7 EUR na nákup