Sada starostlivosti o očné okolie a pery Targeted Essential Anti Wrinkles Correction, Crow 's Feet & Sagging Skin, STGY, 15 ml + 15 ml

306,80 €
45,90 €

Vypredané

Spevňovacie denný a nočný prípravok Eyes Tensor Day & Night Care - tento nevyhnutný denný a nočný prípravok viditeľne znižuje výskyt vrások, kruhov pod očami a aktívne bojuje proti poklesu viečok.
Pokles kolagénových vlákien počas procesu starnutia je jedným z dôvodov vzniku vrások a straty pružnosti. Prepojenie patentovaného prírodného činidlá proti starnutiu NB770-D s komplexom regulačných aktívnych zložiek predstavuje vynikajúci prostriedok pre kontrakciu a reorganizáciu kolagénových vlákien v súčinnosti s mikroobeh, čo vedie k trvalému odstráneniu známok starnutia aj kruhov pod očami.
Už po nanesení tento prípravok zázračne zlepšuje pevnosť a pružnosť viečok a súčasne vyhladzuje vrásky v okolí očí.

Aplikuje sa ráno a / alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku. Naneste malé množstvo okolo očí a na horné viečko a ľahkými poklopkávaním končekmi prstov stimulujte mikrocirkuláciu.

Denné a nočné sérum Intense Global Lifting Eyes Day & Night Care - denný a nočný sérum Global Lift na oči vďaka silnej koncentrácii aktívnych súčasťou odstraňuje hlboké vrásky okolo očí a zásadným spôsobom bojuje proti poklesu viečok.

Toto sérum využíva dvojitý účinok koncentrovaných aktívnych látok: patentovaný aktívny princíp boja proti starnutiu NB770-C viditeľne obmedzuje pokles viečok a stimuluje syntézu kolagénových vlákien. Betaine bojuje proti starnutiu a zvyšuje bunkovú obnovu. Hydrolyzovaná sójová múka chráni elasticitu vlákien, udržiava pružnosť kolagénových vlákien a trvalo zlepšuje pevnosť pokožky.
Už od prvej aplikácie toto jedinečné sérum znateľne znižuje výskyt kruhov pod očami a najrôznejších vrások.

Aplikuje sa ráno a / alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku. Naneste malé množstvo okolo očí a na horné viečko a ľahkými poklopkávaním končekmi prstov stimulujte mikrocirkuláciu.
Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: STGY
Určenie: Unisex

Náš kód: 1152202

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


170 výdejních miest

Zobraziť viac

Vrátenie zadarmo

do 14 dní na predajniach Mall

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup