Doprava zadarmo
L'Or by One

Nočný krém proti vráskam + sérum + starostlivosť o ruky LNRNBM

Naša cena

71,90 €

Pôvodná cena

334,00 €
Vypredané

Krém Lux One Night výrazne bojuje proti všetkým známkam starnutia tým, že stimuluje obnovu buniek cez noc. Obnovuje objem pokožky v miestach najviac poznačených časom. Prináša bunkám veľmi silnú koncentráciu účinných látok s predĺženým uvoľňovaním, ktoré po niekoľkých nociach vygumujú vrásky. Vaša tvár získa znovu jas a pevnosť. Vysoko koncentrovaný patentovaný prírodný aktívny komplex BNF / A spolu s kyselinou alfa-hydroxy podporuje syntézu kolagénových vlákien a elastínu. Vitamín E vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam bojuje proti starnutiu tkanív pokožky a neutralizuje voľné radikály. Použitie: nanáša sa každý večer na čistú a tonizovanú pokožku (tvár a krk), samostatne alebo pred "Sérum By One" alebo "Illuminescence". Nenanáša sa do okolia očí a na pohyblivá viečka.

Nočný očný krém je unikátny starostlivosti pre omladenie počas noci. Pomaly uvoľňuje veľmi vysokú koncentráciu účinných látok priamo do buniek. Vyhladzuje vrásky a jemné linky, minimalizuje kruhy pod očami, vačky a opuchy. Spevňuje a zlepšuje pružnosť pleti okolo očí. Patentovaná prírodné anti-age zmes BNF / I obnovuje produkciu kolagénových vlákien a stimuluje mikrocirkuláciu. Urobme liečba s vláčnu, hodvábnou textúrou má trvalý vplyv na pevnosť pleti okolo očí. Použitie: aplikujte každý večer okolo očí, miernym tlakom masírujte, aby ste podporili mikrocirkuláciu. Vyhnite sa oblasti očných viečok. Objem: 15 ml.

Nepostrádateľná starostlivosti o pleť, Beauté Des Mains, poskytuje dlhotrvajúcu výživu pre najsuchšie kožu, pričom zároveň účinne pôsobí proti starnutiu. Pomáha predchádzať starnutiu pokožky a minimalizuje výskyt pigmentových škvŕn. Kyselina hyalurónová zachováva štruktúru pleti a reguluje hydratáciu. Jemná krémová textúra umožňuje preniknúť do pokožky rýchlo bez zanechania mastného filmu. Použitie: naneste malé množstvo krému na chrbty rúk.

Značka: L'Or by One
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: LNRNBM
Určenie: Dámske

Náš kód: 1177580

Prihlásiť sa
7 EUR na nákup