Súprava starostlivosti o tvár LGJNVYM, 60+30+30+15+120ml

878,50 €
149,00 €

Doprava zadarmo

Vypredané

Jemné odličovacie mlieko, 60 ml: Jemné odličovacie mlieko na tvár a oči účinne vyčistí všetky stopy po líčení a súčasne odstraňuje povrchové nečistoty. Komplex betaínu a sodíka PCA zvyšuje hydratáciu pokožky. Vďaka jemnému zloženiu určenému pre citlivú časť okolia očí navracia pokožke pocit pohody jediným ťahom. Váša tvár je dokonale čistá a hydratovaná. jemný čistiaci gél na tvár a oči: Jemný čistiaci gél na tvár a oči rozpúšťa a do hĺbky čistí nečistoty na pokožke jediným ťahom. Betaine / sodík PCA rovnomerne zvlhčuje pokožku. Špeciálne vyvinutý a upravený ako doplnok radu Luxyor s maximálnou účinnosťou, vďaka jeho osviežujúcemu zloženiu tonifikuje vášu tvár a pokožka zostáva viditeľne čistá, čerstvá a žiarivá.

denná starostlivosť proti vráskam, 30 ml: Tento jedinečný krém vďaka spojeniu aktívnych prírodných látok prináša účinnú pomoc pri eliminácii všetkých druhov vrások a dodáva tvári jas a pevnosť. Patentovaný prírodný aktívny prvok NB770-C v spojení s kyselinou hyalurónovou prináša okamžité vypnutie a vyhladenie tváre a dlhodobo hydratuje pokožku. Hydrolyzovaná sójová múka s dvojitým spevňujúcim účinkom stimuluje syntézu spevňujúcich glykoproteínov a chráni tak elasticitu vlákien pred poškodením. Jemné aj hlbšie vrásky sú viditeľne vyhladené a kontúra tváre je pevnejšia. Vitamín E má vysoké antioxidačné účinky, detoxikuje Langerhansove bunky a aktívne bojuje proti voľným radikálom. Už po nanesení opravuje univerzálny denný prostriedok proti vráskam známky starnutia, aktivuje tvorbu kolagénu a zvyšuje obranyschopnosť epidermy.

nočná starostlivosť proti vráskam, 30 ml: Tento jedinečný krém pôsobí aktívne najmä na unavenej, ochabnutej a zaťaženej pokožke. Riešenie proti starnutiu "New Age" s jedinečným zložením proti starnutiu navracia pokožke mladý vzhľad a pevnosť. Kombinácia prírodného patentovaného aktívneho prvku NB770-C v spojení s kyselinou hyalurónovou stimuluje syntézu kolagénových vlákien a celkovo zlepšuje stav pokožky a hydratuje ju. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam vitamín E vyhľadáva a blokuje nežiaduce účinky enzýmov zodpovedných za poškodenie buniek pokožky vplyvom stresu, fajčenia, nečistôt a nedostatku spánku. Hydrolyzovaná sójová múka výrazne stimuluje elasticitu vlákien a spevňuje molekulárnu stavbu pokožky. Nočný prípravok proti vráskam urýchľuje obnovu buniek a zaistí pocit pohody, rozjasňuje a posilňuje pokožku. Už od prvého použitia sa viditeľne obnovuje kontúra tváre a tlmia sa známky starnutia.

denné a nočné sérum Global Lift, 15 ml: Denné a nočné sérum Global Lift na oči vďaka silnej koncentrácii aktívnych súčastí odstraňuje hlboké vrásky okolo očí a zásadným spôsobom bojuje proti poklesu viečok. Toto sérum využíva dvojitý účinok koncentrovaných aktívnych látok: patentovaný aktívny princíp boja proti starnutiu NB770-C viditeľne obmedzuje pokles viečok a stimuluje syntézu kolagénových vlákien. Betaine bojuje proti starnutiu a zvyšuje bunkovú obnovu. Hydrolyzovaná sójová múka chráni elasticitu vlákien, udržiava pružnosť kolagénových vlákien a trvalo zlepšuje pevnosť pokožky. Už od prvej aplikácie toto jedinečné sérum znateľne znižuje výskyt kruhov pod očami a najrôznejších vrások.

zoštíhľovacie sérum, 120 ml: Zoštíhľovacie sérum účinne bojuje proti tukovým zhlukom a spevňuje siluetu vášho tela. Výrazne obmedzuje celulitídu a pôsobí preventívne proti jej opätovnému výskytu. Prírodný patentovaný aktívny prvok proti starnutiu NB770-D v spojení s hydrolyzovanou sójovou múkou spevňuje molekulárnu stavbu pokožky a zlepšuje jej pevnosť vďaka bohatému obsahu glykoproteínov typu extenzinov a polysacharidov. Vaša silueta získa nový vzhľad a navráti sa jej pevnosť. Už po aplikácii zaistí tento jemný gél dlhodobé spevnenie, zachová kontrakciu kolagénových vlákien a zaistí pocit pohody a sviežosti.

Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: LGJNVYM
Určenie: Unisex

Náš kód: 1198352

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


170 výdajných miest

Zobraziť viac

Vrátenie zadarmo

do 14 dní na predajniach Mall

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup