Súprava starostlivosti o tvár Set Gentle Face & Eye Cleanser, 60ml+60ml

156,30 €
34,77 €

Vypredané

jemný čistiaci gél na tvár a oči: 60 ml Jemný čistiaci gél na tvár a oči rozpúšťa a do hĺbky čistí nečistoty na pokožke jediným ťahom. Betaine / sodík PCA rovnomerne zvlhčuje pokožku. Špeciálne vyvinutý a upravený ako doplnok radu Luxyor s maximálnou účinnosťou, vďaka jeho osviežujúcemu zloženiu tonifikuje vášu tvár a pokožka zostáva viditeľne čistá, čerstvá a žiarivá. Rady pre užívateľov: Nanáša sa ráno a večer na pokožku odlíčenú pomocou Jemného odličovacieho mlieka na tvár a oči Luxyor. Vhodné pre všetky typy pokožky.

Jemné odličovacie mlieko, 60 ml: Jemné odličovacie mlieko na tvár a oči účinne vyčistí všetky stopy po líčení a súčasne odstraňuje povrchové nečistoty. Komplex betaínu a sodíka PCA zvyšuje hydratáciu pokožky. Vďaka jemnému zloženiu určenému pre citlivú časť okolia očí navracia pokožke pocit pohody jediným ťahom. Váša tvár je dokonale čistá a hydratovaná. Rady pre užívateľov: Aplikuje sa ráno a / alebo večer, jemne na celú tvár pomocou vatového vankúšika. Jemné odličovacie mlieko na tvár a oči je vhodné pre všetky typy pokožky.

Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: GNLD
Určenie: Unisex

Náš kód: 1198349

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


170 výdajných miest

Zobraziť viac

Vrátenie zadarmo

do 14 dní na predajniach Mall

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup