Súprava starostlivosti o tvár SJNMI, 30+30+120 ml

562,80 €
79,90 €

Doprava zadarmo

Vypredané

Denná starostlivosť proti vráskam, 30 ml: Tento jedinečný krém vďaka spojeniu aktívnych prírodných látok prináša účinnú pomoc pri eliminácii všetkých druhov vrások a dodáva tvári jas a pevnosť. Patentovaný prírodný aktívny prvok NB770-C v spojení s kyselinou hyalurónovou prináša okamžité vypnutie a vyhladenie tváre a dlhodobo hydratuje pokožku. Hydrolyzovaná sójová múka s dvojitým spevňujúcim účinkom stimuluje syntézu spevňujúcich glykoproteínov a chráni tak elasticitu vlákien pred poškodením. Jemné aj hlbšie vrásky sú viditeľne vyhladené a kontúra tváre je pevnejšia. Vitamín E má vysoké antioxidačné účinky, detoxikuje Langerhansove bunky a aktívne bojuje proti voľným radikálom. Už po nanesení opravuje univerzálny denný prostriedok proti vráskam známky starnutia, aktivuje tvorbu kolagénu a zvyšuje obranyschopnosť epidermu. Opatrenia na použitie: Nenanášajte na okolie očí a horné viečka.

nočná starostlivosť proti vráskam, 30 ml: Tento jedinečný krém pôsobí aktívne najmä na unavenej, ochabnutej a zaťaženej pokožke. Riešenie proti starnutiu "New Age" s jedinečným zložením proti starnutiu navracia pokožke mladý vzhľad a pevnosť. Kombinácia prírodného patentovaného aktívneho prvku NB770-C v spojení s kyselinou hyalurónovou stimuluje syntézu kolagénových vlákien a celkovo zlepšuje stav pokožky a hydratuje ju. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam vitamín E vyhľadáva a blokuje nežiaduce účinky enzýmov zodpovedných za poškodenie buniek pokožky vplyvom stresu, fajčenia, nečistôt a nedostatku spánku. Hydrolyzovaná sójová múka výrazne stimuluje elasticitu vlákien a spevňuje molekulárnu stavbu pokožky. Nočný prípravok proti vráskam urýchľuje obnovu buniek a zaistí pocit pohody, rozjasňuje a posilňuje pokožku. Už od prvého použitia sa viditeľne obnovuje kontúra tváre a tlmia sa známky starnutia. Opatrenia na použitie: Nenanášajte na okolie očí a horné viečka.

zoštíhľovacie sérum, 120 ml: Zoštíhľovacie sérum účinne bojuje proti tukovým zhlukom a spevňuje siluetu vášho tela. Výrazne obmedzuje celulitídu a pôsobí preventívne proti jej opätovnému výskytu. Prírodný patentovaný aktívny prvok proti starnutiu NB770-D v spojení s hydrolyzovanou sójovou múkou spevňuje molekulárnu stavbu pokožky a zlepšuje jej pevnosť vďaka bohatému obsahu glykoproteínov typu extenzinov a polysacharidov. Vaša silueta získa nový vzhľad a navráti sa jej pevnosť. Už po aplikácii zaistí tento jemný gél dlhodobé spevnenie, zachová kontrakciu kolagénových vlákien a zaistí pocit pohody a sviežosti.

Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: SJNMI
Určenie: Unisex

Náš kód: 1198350

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


170 výdajných miest

Zobraziť viac

Vrátenie zadarmo

do 14 dní na predajniach Mall

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup