Sada starostlivosti o tvár Multi Actions Program Hyaluronic Acid, Anti Deep Wrinkles, Fine Lines Radiance & Firmness, SNYLD, 4 ks

644,80 €
94,90 € Doprava zadarmo

Vypredané

Nočná starostlivosť proti vráskam, 30 ml: Tento jedinečný krém pôsobí aktívne najmä na unavené, ochabnuté a zaťažené pokožke. Riešenie proti starnutiu "New Age" s jedinečným zložením proti starnutiu navracia pokožke mladý vzhľad a pevnosť. Kombinácia prírodného patentovaného aktívneho prvku NB770-C v spojení s kyselinou hyalurónovou stimuluje syntézu kolagénových vlákien a celkovo zlepšuje stav pokožky a hydratuje ju. Vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam vitamín E vyhľadáva a blokuje nežiaduce účinky enzýmov zodpovedných za poškodenie buniek pokožky vplyvom stresu, fajčenie, nečistôt a nedostatku spánku. Hydrolyzovaná sójová múka výrazne stimuluje elasticitu vlákien a spevňuje molekulárnej stavbu pokožky. Nočné prípravok proti vráskam urýchľuje obnovu buniek a zaistí pocit pohody, rozjasňuje a posilňuje pokožku. Už od prvého použitia sa viditeľne obnovuje kontúra tváre a tlmí sa známky starnutia.

Sérum proti škvrnám, 30 ml: Sérum proti škvrnám s jedinečným a inovatívnym zložením reguluje hyperpigmentácii, ktorá má vplyv na vznik škvŕn a chloazma, súčasne však bojuje proti starnutiu a ochabovaniu pokožky. Nesprávna hyperpigmentácia vyvolaná nesprávnym naprogramovaním melanínu je odstránená prepojením vysoko koncentrovaného patentovaného prírodného aktívneho prvku NB770-D s komplexom regulačných aktívnych prvkov, ktoré trvalo rozjasňujú hyperpigmentované hnedasté škvrny na epidermy. Moruše biela a ibištek umožňujú tlmiť biosyntézu melanínu a prispievajú k depigmentáciu pokožky. Betaine a kyselina hyalurónová majú účinky proti starnutiu, rovnomerne zvlhčujú pokožku a urýchľujú obnovu buniek.

Spevňovacie denné a nočné prípravok, 15 ml: Tento nevyhnutný denný a nočný prípravok viditeľne znižuje výskyt vrások, kruhov pod očami a aktívne bojuje proti poklesu viečok. Pokles kolagénových vlákien počas procesu starnutia je jedným z dôvodov vzniku vrások a straty pružnosti. Prepojenie patentovaného prírodného činidlá proti starnutiu NB770-D s komplexom regulačných aktívnych zložiek predstavuje vynikajúci prostriedok pre kontrakciu a reorganizáciu kolagénových vlákien v súčinnosti s mikroobeh, čo vedie k trvalému odstráneniu známok starnutia aj kruhov pod očami. Už po nanesení tento prípravok zázračne zlepšuje pevnosť a pružnosť viečok a súčasne vyhladzuje vrásky v okolí očí. Rady pre užívateľa: Aplikuje sa ráno a / alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku. Naneste malé množstvo okolo očí a na horné viečko a ľahkými poklopkávaním končekmi prstov stimulujte mikrocirkuláciu.

Jemné odličovacie mlieko, 60 ml: Jemné odličovacie mlieko na tvár a oči účinne vyčistí všetky stopy po líčenie a súčasne odstraňuje povrchové nečistoty. Komplex Betaín a sodíka PCA zvyšuje hydratáciu pokožky. Vďaka jemnému zloženiu určenému pre citlivú časť okolia očí navracia pokožke pocit pohody jediným ťahom. Vaša tvár je dokonale čistý a hydratovaný.

Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: SNYLD
Určenie: Unisex

Náš kód: 1152192

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


116 výdejních miest

Zobraziť viac

Vrátenie na naše náklady

Pri vrátení tovaru do 14 dní

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup