Spevňujúce Protivrásková starostlivosť 30 + 15 ml Extreme Concentrated Lifting Face & Eyes Formula Hyaluronic Acid

347,20 €
50,90 €

Vypredané

Denné a nočné spevňujúce sérum Anti Aging Day & Night Serum - Toto výnimočné sérum prináša vašej pokožke kompletnú starostlivosť v boji proti starnutiu: Prípravok pre ochranu epidermy znateľne bojuje proti stresu pokožky a jeho nežiaducim vplyvom.
Vďaka silnému prepojeniu dvoch prírodných aktívnych princípov NB770-C a kyseliny hyalurónovej bojuje Denné a nočné sérum proti starnutiu účinne proti vráskam, stimuluje a chráni pevnosť pokožky, tvaruje tvár a zaručuje prežiarený vzhľad.
Kyselina hyalurónová, prírodný súčasť pokožky, hrá zásadnú úlohu pri hydratácii a zabezpečovaní pružnosti pokožky. Dokáže zadržať množstvo vody vyššie ako tisícnásobok svojej hmotnosti, čím posilňuje účinok proti starnutiu.
Váš epiderm získa novú rovnováhu a vrásky sú trvalo vyhladené.

Používa sa každé ráno alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku (tvár a krk), samotný alebo pred nanesením "Univerzálneho denného prostriedku proti vráskam" alebo "Nočného prípravku proti vráskam".

Spevňovacie denný a nočný prípravok Eyes Tensor Day & Night Care - Tento nevyhnutný denný a nočný prípravok viditeľne znižuje výskyt vrások, kruhov pod očami a aktívne bojuje proti poklesu viečok.

Pokles kolagénových vlákien počas procesu starnutia je jedným z dôvodov vzniku vrások a straty pružnosti. Prepojenie patentovaného prírodného činidlá proti starnutiu NB770-D s komplexom regulačných aktívnych zložiek predstavuje vynikajúci prostriedok pre kontrakciu a reorganizáciu kolagénových vlákien v súčinnosti s mikroobeh, čo vedie k trvalému odstráneniu známok starnutia aj kruhov pod očami.
Už po nanesení tento prípravok zázračne zlepšuje pevnosť a pružnosť viečok a súčasne vyhladzuje vrásky v okolí očí.

Aplikuje sa ráno a / alebo večer na čistú a tonifikovanou pokožku. Naneste malé množstvo okolo očí a na horné viečko a ľahkými poklopkávaním končekmi prstov stimulujte mikrocirkuláciu.

Značka: Luxyor
Kategórie: Dámska pleťová kozmetika
Kód: SATY
Určenie: Dámske

Náš kód: 1198353

Luxyor

Luxyor

Luxyor je značka luxusnej francúzskej kozmetiky sa zázračnými účinkami vďaka koncentrovaným prírodným látkam v spojení s vedeckými výskumami. Kozmetika Luxyor ponúka revolučné riešenie starostlivosti o pleť, spomaľuje proces starnutia pleti a jej účinky sú badateľné už po prvom použití. Viac o značke


170 výdejních miest

Zobraziť viac

Vrátenie zadarmo

do 14 dní na predajniach Mall

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Prihlásiť sa
7 EUR na nákup