Pánske hodinky Connected watch SEKEL

479,00 €
359,30 €

Doprava zadarmo

Pánske hodinky Kronaby Connected watch z kolekcie SEKEL s okrúhlym puzdrom z ušľachtilej nerezovej ocele 316L striebornej farby s priemerom 43 mm a koženým remienkom hnedej farby so zapínaním na oceľovú pracku. Šírka remienka: 22 mm. Ciferník je zdobený logom značky, vybavený dvoma ručičkami s luminiscenčnou úpravou a sekundárnym ciferníčkom a chránený antireflexným zafírovým sklíčkom, ktoré je odolné proti poškriabaniu. Hodinový strojček: BT001

Čo sú Kronaby Connected watch? Klasický exteriér s interiérom plným sofistikovanej technológie. Hodinky prepojené pomocou aplikácie v šikovnom mobilnom telefóne a funkcie bluetooth. Vďaka tomu môžete ľahko filtrovať upozornenia zo zariadení, konfigurovať funkcie hodiniek, ovládať niektoré aplikácie v telefóne, a dokonca aj ovládať iné múdre zariadenia v domácnosti pomocou aplikácie IFTTT.

Vodotesnosť hodiniek 10 ATM / 10 BAR, čo v praxi znamená, že sú vodotesné do 100 metrov a je teda možné sa s nimi potápať, plávať a sprchovať sa. Modely s koženým remienkom nie sú vhodné pre dlhodobý pobyt vo vode, pretože môže narušiť vzhľad remienka.

Batéria CR3032 je v závislosti na používaní hodiniek až 2 roky. Nikdy tak nebudete musieť hľadať miesto na nabíjanie.

Hodinky ponúkajú celú škálu fumkcií a je len na vás, ktoré si pomocou aplikácie nastavíte a budete využívať, ak budete chcieť využívať iné, ľahko si ich v aplikácii nastavíte.

Automatické nastavenie časového pásma je ideálna funkcia pre cestovateľov. Hodinky vám jednoduchým stlačením tlačidla zobrazia presný čas v aktuálnom časovom pásme.

Dátum zistíte obdobne stlačením jediného tlačidla

Vibračné upozornenie vás vždy informuje o prichádzajúcom volaní a SMS. Môžete si navyše nastaviť upozornenia iba od ľudí, o ktoré máte záujem. Nikdy vás tak hodinky nebudú obťažovať nadmerným vibrovaním.

Odmietnutie hovoru urobíte rovnako ľahko, stačí stlačenie tlačidla hodiniek a telefón okamžite prestane zvoniť. Nemusíte teda pre túto funkciu vyťahovať telefón z vrecka.

Vibračný budík si zamilujú užívatelia, ktorí hodinky takmer nedávajú dole a chodia s nimi aj spať, alebo ak vstávate skôr ako partner či partnerka a nechcete ich budiť hlasným vyzváňaním budíka. Jednoducho choďte spať s hodinkami Kronaby a ráno vás prebudia jemné, nehlučné vibrácie.

Krokomer v hodinkách je perfektný pre presné sledovanie vášho pohybu na rozdiel od telefónu, ktorý nemusíte mať vždy pri sebe. V aplikácii si ľahko nastavíte počet krokov, ktorý chcete za deň uraziť a na ciferníku sa vám potom zobrazí percentuálny údaj o splnení vášho denného krokového cieľa.

Monitoring dlhého sedenia je perfektný spôsob, ako zabrániť zdravotným problémom spojeným s dlhým sedením. Hodinky vás po dlhej neaktívnej dobe upozornia ľahkými vibráciami, že treba s tým niečo urobiť.

Duálny čas je funkcia, na ktorej si nastavíte vami sledované časové pásmo, a tak budete vždy vedieť koľko je hodín napríklad v New Yorku, Tokiu alebo napríklad Paríži.

Časovač je kľúčová funkcia dnešnej uponáhľanej doby. Prestaňte neustále pod stresom kontrolovať koľko je hodín, hodinky Kronaby vás vždy jemnými vibráciami upozornia, že je potrebné vyraziť na pracovnú schôdzku alebo poradu.

Ovládanie fotoaparátu v telefóne nikdy nebolo jednoduchšie. K fotkám, na ktorých budete aj vy už nepotrebujete selfie tyč. Stačí si v aplikácii nastaviť ovládanie fotoaparátu a ľahko zaobstaráte selfie, bežné fotky či videá pomocou stlačenia jediného tlačidla svojich hodiniek Kronaby.

Vyhľadávanie telefónu je ideálnym riešenie pre ľahké nájdenie vášho zariadenia. Stlačte tlačidlo svojich hodiniek a to "prezvoní" váš chytrý telefón. Dosah je cca 20 metrov a funguje vo väčšine prípadov až cez dve miestnosti.

Ovládanie hudby poteší každého hudobného nadšenca. Jednoduchým stlačením tlačidla okamžite zapnete prehrávanie z vašej obľúbenej hudobnej knižnice.

Odprevaď ma domov je skvelá funkcia, ktorá jednoduchým stlačením tlačidla hodiniek odošle vašu aktuálnu polohu vami vybranej osobe, alebo rovno po pridržaní tlačidla odošle núdzový signál.

Zapamätanie polohy je ideálne, ak ste na neznámom mieste a chcete si zapamätať polohu svojho hotela, obľúbené pamiatky a iných miest. Nezabudnite stlačiť tlačidlo Geo Tag - len tak vždy trafíte späť na miesto, z ktorého ste sa vydali v ústrety dobrodružstvu.

Ovládajte svoje okolie pomocou Kronaby a IFTTT. Hodinky Kronaby budú fungovať ako spúšťač a výsledok je na vás. Uvarte si pomocou hodiniek šálku kávy, otvorte garážové brány, alebo rozsvieťte žiarovky. Vyberajte z mnohých služieb pre chytré domácnosti a vytvorte si vlastný prispôsobený applet.

kompatibilita
Bluetooth 4.1 a vyššie
Android 5.0 a vyššie
iOS 9 a vyššie

Aplikáciu Kronaby stiahnete na AppStore a Google Play.

Značka: Kronaby
Kategórie: pánske hodinky
Kód: A1000-0713
Určenie: Pánské
Farba: Hnedá

Náš kód: 1232302001

Kronaby

Kronaby

Viac o značke


170 výdajných miest

Zobraziť viac

Vrátenie zadarmo

do 14 dní na predajniach Mall

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 74 €

Rozdávame 7 €

Zaregistrujte sa


Ďalšie zaujímavé kategórie

Pánske doplnky Pánska kozmetika
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup