Najčastejšie otázky

Automatické emaily môžu prísť do nevyžiadanej pošty Vášho emailu, tzv. SPAMu. Skontrolujte si aj túto zložku. Nič? Zavolajte nám. Ak sa objednávka uskutočnila, nájdeme ju podľa Vášho telefónneho čísla, ktoré ste do objednávky zadal / a
Je nám ľúto, ale v tejto chvíli nie sme schopní objednávky zlučovať.
Napíšte nám či zavolajte na zákaznícku podporu. Budeme potrebovať číslo Vašej objednávky a informáciu, čo a ako potrebujete zmeniť.
Niečo za niečo. Výhodné ceny nemáme len tak. Naši dodávatelia potrebujú viac času na dodanie tovaru, na oplátku nám cenu tovaru (výrazne) znížia.
Nie sme klasický eshop a tovar nemáme na sklade. Snažíme sa objednávať to, čo je aktuálne trendy a nie vždy majú naši dodávatelia dosť kúskov pre všetkých.
Tovar objednávame u dodávateľa až po skončení kampane. Vieme presný počet kusov a veľkostí, ktoré potrebujeme a viac ich neobjednávame.
Jednoducho zašlite tovar späť k nám. Na vrátenie máte 14 dní od prevzatia balíka.
Predpokladaný termín doručenia sa dozviete už pred objednaním v detaile tovaru. Následne bude táto informácia viditeľná v potvrdzovacom emaile o objednávke a na Vašom profile v sekcii „Moje objednávky“. V prípade posunutia termínu doručenia budete včas informovaní.
Bohužiaľ. Ako náhle máme v systéme informáciu o tom, že sa nám balík vracia, nemožno ho znovu poslať k Vám. Je nutné reagovať včas a nečakať na posledný pokus kuriéra.
Uloženka Vám balíček postráži po dobu 7 dní. Pokiaľ je to málo, sami si jeho uloženie môžete predĺžiť o 3 dni. Stačí zadať číslo Vášho balíčka do sledovania na Uloženka.cz. V prípade, že sú pre Vás 3 dni málo, zavolajte nám alebo napíšte. Dobu uschovania Vám môžeme ešte o pár dní predĺžiť.
Šetríme životné prostredie a preto faktúru zasielame v elektronickej podobe emailom. Pri platbe vopred do niekoľkých hodín a pri platbe pri prevzatí balíčka cca do týždňa.
Z hygienických dôvodov nie je možné vrátiť spodnú bielizeň a pančuchový tovar.
V emaile nájdete kliknutie pre odhlásenie odberu noviniek. Rovnako tak môžete urobiť na Vašom profile v sekcii „Zoznam newsletterov“. Nedarí sa? Pošlite nám emailovú adresu, ktorú chcete odhlásiť z odberu noviniek. Urobíme to za Vás.
Na prihlásenie na BigBrands musíte mať na svojom internetovom prehliadači povolené cookie. Všetko nájdete v nastavení prehliadača.
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup