POVINNÁ VÝBAVA NA LETO

Či vyrážate na pláž, do mesta alebo trebárs na hory je to jedno, u nás si nakúpite všetko a budete stále trendy. #ZIJUFASHION

A všetko skladOm Do dvoch dní u vás doma! Zľavy až 85 %.


Pláž

Tešíte sa za slniečkom až si rozbalíte ležadlo a budete dopĺňať vitamín D? ???? K tomu potrebujete potrebnú výbavu: nové plavky, nové slnečné okuliare, nové sandálky, nový plážový uterák. A samozrejme sa nesmiete zabudnúť chrániť pred UV lúčmi, takže do tašky ešte pribalíte opaľovací krém. Všetko na jednom mieste máte u nás ✔

Slneční okuliare
Opalovacia kozmetika
Plavky

Sandálky a žabky
Plážové uteráky a osušky

Chystáte sa v lete po európskych mestách alebo po krásach Slovenska? Pohodlie je základ. Vybrali sme pre vás to najlepšie v podobe šortiek, pohodlných topov a slip-on topánok >> pohodlnosť + byť trendy sa nevylučuje. :) Doplňte outfit peknú kabelkou a môžete vyraziť.

Šortky
Dámský top
Slip-on, espadrilky

Šaty
Kabelky

Aj v práci je potreba svoj outfit prispôsobiť letným dňom. Inšpirujte sa naším výberom módne kolekcie oblečenia a kabeliek. Krásny šperk sa potom hodí aj na večerný drink.

Móda do práce
Kabelky do práce

Lodičky, mokasíny
Šperky, hodinky

V lete sa človek potrebuje občas trochu ochladiť, čo vyraziť na hory? Tam je vždy príjemne. Byť na horách neznamená neísť s módou. Náš výber športového oblečenia a obuvisa vám bude určite páčiť.

Móda na hory
Topánky na hory

Cestovateľské drobnosti

Prihlásiť sa
7 EUR na nákup