Vrátenie a reklamacia tovaru

Vrátenie tovaru

Jednoducho nám tovar pošlite späť na naše náklady. Máte právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru aj bez uvedenia dôvodu. V balíčku nájdete etiketu Slovenskej pošty, ktorú nalepíte na balík. Etiketa je predplatená a za spätné zaslanie nič neplatíte. K balíčku je nutné vyplniť podací lístok a na etiketu dopísať odosielateľa. Do balíčku nezabudnite vložiť čitateľne vyplnený Vrátkov formulár (na stiahnutie tu). Peniaze vám vrátime na účet do 2 týždňov od odoslania balíčka.

Z hygienických dôvodov nie je možné vracať rozbalenú spodnú bielizeň. Pokiaľ zákazník tento tovar vyberie z uzavretého obalu, v ktorom je dodávané, nie je z hygienických dôvodov možné odstúpenie od zmluvy v 14 dňovej lehote (ustanovenie §7 ods. (6) pís. e) zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku, v účinnom znení).

Reklamácia

V prípade reklamácie postupujte tak, že vyplníte Reklamačný formulár (kde stiahnutie tu) a tovar odošlite do nášho skladu

Internet Mall Slovakia – Reklamačné oddelenie
Areál G6, Galvaniho 6
821 04 Bratislava

Zároveň nám pošlite krátky email so stručným popisom reklamácie a fotografiou závady. A ak nám pošlete fotku podacieho lístku z pošty, radi Vám dopravu preplatíme. Reklamačný proces môže trvať maximálne 30 dní.

Reklamačný poriadok nájdete tu.

Kam zaslať tovar? (Pri reklamácii i pri vrátení v 14dennej lehote)

Internet Mall Slovakia – Reklamačné oddelenie
Areál G6, Galvaniho 6
821 04 Bratislava

7 EUR na nákup