Helly Hansen

Spoločnosť bola založená v Nórsku v roku 1877. Helly Hansen pokračuje vo vývoji profesionálne oblečenie a vybavenie, ktoré pomáha ľuďom zostať a cítiť sa nažive. Vďaka postrehom čerpaných z života a prácu v tých najtvrdších podmienkach na svete, spoločnosť predstavila ako prvá na trhu dlhý zoznam inovácií, vrátane prvej poddajné a nepremokavé tkaniny pred takmer 140 rokmi. Medzi ďalšie patrí prvá fleecová látka v roku 1960, funkčné prvá vrstva oblečenia v roku 1970, vyrobená s Lifa® Stay Dry technológií a v súčasnosti pravidelne oceňovaný a patentovaný systém regulácie telesnej teploty H2Flow® alebo naše vlastné membrána Helly Tech ® vyvinutá pred takmer 35 rokmi a neustále zdokonaľovaná.

Helly Hansen je líder v oblasti oblečenia pre pretekárskeho plachtenie a výkonnostné lyžovanie, rovnako ako prémiového oblečenie do mesta. Jeho lyžiarske uniformy nosia a dôveruje im viac ako 50.000 profesionálov vo viac ako 200 lyžiarskych rezortoch po celom svete. Hrdo je oblieka kanadská, svedkovi a fínska lyžiarska reprezentácie a mnoho jachtárskych tímov.

V českej republike obliekame teamy lyžiarskych rezortu Lipno a Dolní Morava, ktoré sa tiež zapojili do programu SKIFREE umožňujúcich získať zákazníkom Helly Hansen voľné alebo zvýhodnené skipasy a medzi naše veľvyslancami patrí olympijský medailista vo skicrosse Tomáš Kraus a alebo off-shore jachtár Milan Koláček.

Vrchné oblečenie, základná vrstva, športové oblečenie a obuv značky Helly Hansen sa predávajú vo viac ako 40 krajinách a má dôveru outdoorových profesionálov a nadšencov po celom svete.

 

Prihlásiť sa
7 EUR na nákup