Hi-Tec

Spoločnosť Hi-Tec Sports bola založená roku 1974 v dedine Shoeburyness v Anglickom Essexe. Jej úspech má korene vo vývoji a dizajne prvých topánok THE HI-TEC SQUASH, špecificky navrhnutých pre rýchlo sa šíriaci hru squash.
Tieto vzácne topánky zaznamenali medzi atletickou obuvou rekordný predaj cez 18 miliónov párov po celom svete a predstavuje HI-TEC SQUASH v Anglicku najlepšie predávaným modelom.

V skutočnosti to bol rok 1982, kedy sa Hi-Tec prostredníctvom svojej obchodnej značky a loga začal presadzovať ako významná celosvetová športová značka.
Inovačná, úspešný a globálny rozvoj obchodnej značky Hi-Tec sa dokonca stal predmetom štúdie Harvardskej obchodnej školy. Dnes môžeme hrdo oznámiť, že sortiment viac ako 500 produktov Hi-Tec sa pod značkami ako Hi-Tec OUTDOOR, Hi-Tec COURT, Hi-Tec GOLF, Hi-Tec SPORTS a MAGNUM predáva v 80 krajinách na celom svete.

Distribučná politika umiestňuje Hi-Tec medzi prvé štyri najúspešnejšie výrobca športovej obuvi na anglickom trhu v posledných 10 rokoch.

Vzhľadom k viditeľným úspechom spoločnosti Hi-Tec Sports v 70. a 80. rokoch došlo v júni 1988 k emisii akcií, ktoré boli obchodovateľné na Londýnskej burze cenných papierov, s cieľom zabezpečiť kapitál pre rozšírenie na medzinárodné trhy.

Na konci roka 1990 bol Hi-Tec celosvetovo úspešnou obchodnou značkou a rešpektovanou spoločnosťou na trhu. V roku 2000 predseda, zakladateľ a väčšinový akcionár spoločnosti Hi-Tec, pán Frank Van Wezel kúpil späť podiel z trhu a spoločnosť je tak znovu súkromne vlastnená a vedená.

Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva približne 500 zamestnancov a generuje predaja viac ako 250 miliónov dolárov vďaka čomu obsadilo druhé miesto v pozícii predajov outdoorovej obuvi.

 

Najpredávanejšie produkty značky Hi-Tec

Zobraziť všetky produkty
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup