Nautica

Nautica - Inšpirované morom, navrhnuté pre mestský život - tak by sa dala charakterizovať dnešná podoba a smerovanie značky Nautica.

Stelesňuje moderný americkú klasiku, ktorej hodnoty sú postavené na kvalite a designu. Nautica je založená predovšetkým na obdivu, láske a úcte k vode, a to kdekoľvek, každý deň. V každom aspekte značky sa zrkadlí duch námornej tradície a zachytáva podstatu aktívneho a temperamentného životného štýlu. Táto značka bola založená v USA v roku 1983 a do podvedomia vošla kolekcií pánskeho oblečenia. Odvtedy rozšírila svoju škálu produktov na dámske, pánske i detské oblečenie a doplnky, hodinky a parfumy.

Prvá kolekcia hodiniek Nautica bola predstavená v roku 1994, hodinky kombinujú štýl, farby a súčasný európsky dizajn. Hodinky prechádza pri výrobe celou radou testov na vodeodolnosť, simulácie starnutia, teplotné šoky či odolnosť používaných materiálov. Nautica osadzuje svoje hodinky len značkovými švajčiarskymi a japonskými strojčeky ako ETA, Ronda, Citizen či Seiko. Koncept hodiniek Nautica je nadčasový a evolučný.

Za posledných tridsať rokov sa Nautica stala jednou z najuznávanejších lifestylových amerických značiek na svete. Dnes je dostupná vo viac ako 75 krajinách s 265 samostatnými značkovými predajňami Nautica. Po celom svete nájdete cez 3000 značkových predajní Nautica, ktoré sú súčasťou iných obchodov.

 

Najpredávanejšie produkty značky Nautica

Zobraziť všetky produkty
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup