Roxy

Roxy je celosvetovo známa značka, spadajúce pod Quiksilver, ktorý bol založený v roku 1970 Alanom Greenom a Johnom Lawom v Austrálii. Quiksilver vyrábal výhradne potreby pre surfing so zameraním pre mužov. Všetko sa zmenilo v roku 1990, kedy na trh prišli práve so značkou Roxy, ktorá je určená naopak výhradne ženám.

 

Roku 1992 prišla firma Roxy s radom jeansov, ale aj s prvými kúskami zimného oblečenia. O rok neskôr vzniklo nápadité a originálne Roxy logo, ktoré je vytvorené spojením znaku Quiksilver, čím vzniká toľko známe "srdce". Následne začala značka Roxy vytvárať svoj športový tím, ktorého členkami sú profesionálne surferky, snowboardistky aj skateboardistky.

 

Najväčšou hviezdou snowboardového teamu je bezpochyby Austrálčanka Torah Bright, jedna z najpopulárnejších a najviac fotografovaných snowboardistek na svete. Okrem jazdy na doske zvláda aj spoluprácu so značkou Roxy - edícia Bright Gold. Vyberá strihy, farby, materiály as pomocou dizajnérov Roxy vytvárajú originálne a štýlové kúsky oblečenia. Sama si tiež navrhuje svoje dosky.

 

V súčasnosti nemá Roxy žiadneho konkurenta na trhu, zameranom výhradne pre ženy. Značka si drží výhradne svoj štýl a ponúka širokú ponuku dámskeho Roxy oblečenie (Tričká, Mikiny, kraťasy, ...), doplnky, ruksaky ale aj topánky. Stala sa symbolom horského a prímorského štýlu života. Od samého začiatku má značka Roxy nespočet fanúšičiek nielen pre jej kvalitu a technickú dômyselnosť, ale aj pre hodnoty, ktoré značka stelesňuje.

Najpredávanejšie produkty značky Roxy

Zobraziť všetky produkty
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup