Calvin Klein

Calvin Klein je jedným z popredných módnych domov a marketingových štúdií na svete. Navrhuje a predáva dámske a pánske návrhárske zberateľské odevy a rad ďalších výrobkov, ktoré sú vyrábané a uvádzané na trh prostredníctvom rozsiahlej siete licenčných zmlúv a ďalších opatrení na celom svete. Brandy / lifestylové značky zahŕňajú Calvin Klein Collection, Calvin Klein Platinum Label, Calvin Klein Jeans a Calvin Klein spodná bielizeň.

Produktové rady pod rôznymi značkami značky Calvin Klein zahŕňajú dámske šaty a obleky, pánske obleky a oblečenie na mieru, pánske a dámske športové oblečenie a zberateľské oblečenie, golfové oblečenie, džínsové odevy, spodná bielizeň, vône, okuliare, športové oblečenie, pančuchový tovar, obuv , plavky, šperky, hodinky, vrchné odevy, kabelky, drobný kožený tovar a bytové zariadenie (vrátane nábytku).

Značku Calvin Klein vlastnú spoločnosť PVH Corp. , Ktorá je jednou z najväčších svetových odevných spoločností na celom svete. Je to svetovo najväčšia značka pre distribúciu košieľ a doplnkov na krk a predáva rad výrobkov vlastných značiek Van Heusen, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Izod, Arrow a Speedo USA a ďalších, licencovaných značiek, ako sú Geoffrey Beene, Kenneth Cole New York, Kenneth cole Reakcia, BCBG Max Azria, BCBG Attitude, MICHAEL Michael Kors, Sean John, Chaps, Donald J. Trump Signature Collection, JOE Joseph Abboud a Perry Ellis Portfolio.

Reklamné kampane spoločnosti Calvin Klein bývajú inšpirované význačnými udalosťami a celebritami a vždy na seba strhávajú spoločenskú pozornosť.

Najpredávanejšie produkty značky Calvin Klein

Zobraziť všetky produkty
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup