Makeup Revolution

Dekoratívne značka Makeup Revolution putujúce priamo z Londýna prináša revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Aktuálne jedna z celosvetovo najrýchlejšie rastúcich deko značiek ponúka pestrú ponuku kvalitné dekoratívnej kozmetiky a jej príslušenstva pre každú ženu. Makeup Revolution sa stala populárnou nielen vďaka svojim kvalitným a cenovo dostupným paletkám očných tieňov, ktoré ponúka vysoko pigmentované a pestré tiene všetkých farieb, ale tiež vďaka ponuke stále sa rozširujúceho sortimentu a pravidelného uvádzania dekoratívnych noviniek na svetový trh.

V sortimente značky tak nájdete stálice, ako sú paletky očných tieňov v základnej cenovej hladine, ale aj ďalšie mimoriadne kvalitné a cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku, akou sú paletky korektorov, rozjasňujúci, tváreniek, púdrov, široký výber rúžov ​​a štetcov a ich príslušenstva. Vyberať môžete z dizajnovo rôznorodých avšak praktických baleniach v základnej aj vyššej cenovej hladine.

Filozofiou značky Makeup Revolution je kvalita, cenová dostupnosť pre všetky dievčatá a ženy, hravosť dizajnu, rýchosť, flexibilita v podobe pravidelných uvádzaní noviniek na trh a tiež fakt, že značka netestuje produkty na zvieratách.

Najpredávanejšie produkty značky Makeup Revolution

Zobraziť všetky produkty
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup