Trussardi

Značka Trussardi bola založená v roku 1911 v meste Bergamo v Taliansku. Prvým úspešným obchodným artiklom firmy boli luxusné rukavice. Vďaka novým spôsobom výroby a inovatívnym materiálom sa stala značka Trussardi celosvetovo známou a uznávanou. Rýchlo sa stala synonymom pre kvalitu a eleganciu. Na konci šesťdesiatych rokov vstúpila firma na trh s doplnkami a špičkovými odevy.

V 80. rokoch prišli na trh džínsy, okuliare, parfumy a kabelky. V 90. rokoch značka expandovala do celého sveta.

Móda je založená na komfortu, pohodlia a spontánnosti. Trussardi má štatút duša a budúcnosti talianskeho štýlu. Napr. koža je exkluzívny, luxusné a vycibrený materiál, ktorý sa v podaní značky Trussardi zmení v niečo neodolateľného.

Značka TRUSSARDI je symbolom talianskeho úspechu a dokonalosti.

Zachováva si svoju tradičnú eleganciu, napriek tomu je moderná, sofistikovaná a rafinovaná s extrémnym dôrazom na detail. Výber kože a materiálov je bezkonkurenčná, vyznačuje sa nekompromisnou kvalitou a jedinečným spracovaním.

Logo chrt "The Greyhound" je symbolom obratnosti a energie, čo značku TRUSSARDI presne vystihuje a odlišuje od ostatných.

Kolekcia značky TRUSSARDI sú určené tým, ktorí sa chcú v uliciach veľkomesta odlišovať a vyznávajú ľahko kombinovateľnú módu a nadčasový štýl.

Najpredávanejšie produkty značky Trussardi

Zobraziť všetky produkty
Prihlásiť sa
7 EUR na nákup